Rezkametalla

ГНУЧКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

ГНУЧКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Листовий метал сьогодні активно використовується в якості заготовок при виготовленні техніки, устаткування або різного роду конструкцій. З його допомогою вдається отримати міцні та довговічні вироби, стійкі до механічних і хімічних пошкоджень. Однією з найпопулярніших послуг сьогодні вважається гнучка листового металу – процес, за допомогою якого вдається отримати об’ємну заготовку або деталь конструкції.

ТЕХНІЧНА СТОРОНА ПРОЦЕСУ

Гнучка листового металу на замовлення виконується з метою отримати більш складну заготовку конкретної форми. Для цього до листів прикладають тиск або необхідний рівень навантаження. Важливо стежити за показниками зовнішньої сили по відношенню до металу, щоб не пошкодити заготовку.

В процесі згинання метал залишається суцільним листом, його цілісність не порушується. Завдяки тиску на заготовку немає необхідності нагрівати металевий лист – зовнішня сила здатна надати основі будь-яку форму. Сам процес ґрунтується на такій характеристиці матеріалу, як природна пластичність. І показник пластичності (або по-іншому ковкості) у кожного виду металу свій.

Вартість згинання листового металу буде залежати від декількох факторів:

терміни виконання робіт (у нас ви можете замовити послугу термінової згинання металу);
складність заготовки;
обсяг робіт.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ГНУЧКА МЕТАЛУ

По-іншому цей процес ще називається пресування або штампування. Під впливом зовнішнього навантаження або тиску одна сторона листа змінює своє розташування по відношенню до іншої. Кут і відступ на заготівлі вказується заздалегідь. Таким чином вдається забезпечити максимальну точність.

Також наші фахівці заздалегідь розраховують навантаження на металевий лист. Прорахунки проводяться, грунтуючись на характеристиках матеріалу, таких, як гнучкість і міцність.

В цілому процес виглядає таким чином:

Заготівлю розташовують між двома пресами верстата.
Введення всіх даних з гнуття металу.
Автоматична деформація листа, в результаті якої він може прийняти будь-яку форму.

ТЕХНІКА ЗГИНАННЯ МЕТАЛУ

Раніше для згинання металу часто застосовували зварювання. Однак в такому випадку зростає ризик пошкодження матеріалу. У той час як при використанні новітнього обладнання вдається отримати точну заготовку, зберігши при цьому цілісність аркуша металу. Гнучка листового металу в Києві сьогодні проводиться за допомогою декількох технік в залежності від обладнання. Сьогодні для цих цілей використовують такі види апаратів:

Поворотні. У такого обладнання дві политі, одна з яких (нижня) залишається нерухомою, а друга – поворотної. Підходить для більш простих видів робіт.
Ротаційні. У таких апаратах листи пересуваються між двома валами, внаслідок чого набувають потрібної форми. Техніка підходить для виготовлення заготовок і деталей великого розміру.
Звичайний прес. Може мати гідравлічний або пневматичний привід і використовується для виготовлення великих партій заготовок будь-якої товщини і розміру.
Замовити послуги згинання листового металу ви можете вже зараз, звернувшись за допомогою до наших фахівців. Просто зателефонуйте за номером телефону або напишіть нам, уточнивши деталі замовлення. Ми відповідально підходимо до виконання робіт і гарантуємо здачу замовлення в заздалегідь обумовлені терміни. Наші фахівці приймаються за будь-які роботи з гнуття листів металу, незалежно від їх складності та обсягу.

Rezkametalla