Rezkametalla

ГНУЧКА МЕТАЛУ

ГНУЧКА МЕТАЛУ

Щоб надати певну форму металевої заготівлі для подальшої її реалізації в задуманий проект, вдаються до такого процесу, як гнучка металу. Самостійно виконати дану процедуру не раціонально крок. Необхідно мати відповідні обладнання, спеціальне приміщення, мати певні навички і вміння. А значить, роботу варто довірити професіоналам. Наша компанія візьметься за ваше замовлення, виконає гнуття металу з урахуванням ваших вимог.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС

Ми відкрито говоримо про наші можливості і технології, які впроваджуємо для виконання ваших замовлень. Гнучка листового металу відбувається за наступною системою:

підготовка. На цьому етапі виконуються вимірювальні роботи, визначається конфігурація майбутнього виробу;
розкрій. Виконується раскройка по макету;
фіксація. Заготівля фіксується за допомогою спеціального затиску, який виключає можливість руху вироби з робочої поверхні;
процес гнучкі. Гідравлічний прес виконує гнуття по заданому параметру;
перевірка. На даному етапі відбувається аналіз виконаної роботи, перевіряється якість отриманого вироби.
Кожен крок роботи виконується за встановленими стандартами якості і з урахуванням особистих переваг замовника. Таким чином, ми видаємо результат роботи, який повністю задовольняє запити клієнта.

ЧОМУ НАША КОМПАНІЯ

Ми можемо сміливо розповісти про переваги співпраці з нами. Оцініть їх самі і переконайтеся, що робити замовлення у нас дійсно вигідно:

висока якість: новітнє обладнання, штат кваліфікованих фахівців;
швидкі терміни виконання замовлення;
доступна цінова політика;
консультації;
Ще одна наша перевага, яке слід виділити окремо – досвід. Тривалий термін роботи в даній сфері дозволили нам організувати комфортні і вигідні умови для вас. Все це говорить про те, що роблячи замовлення в нашій компанії, ви можете розраховувати на бездоганну якість виконання, оперативне виконання навіть великих обсягів, індивідуальний підхід.

ЦІНА ПИТАННЯ

Вартість на послуги згинання листового металу у нас знаходяться на демократичною позначці. Доступна ціна дозволяє нам мати завжди великий потік клієнтів, а значить, ми не потребуємо витратах на рекламу. Крім того ми маємо в своєму розпорядженні особистим обладнанням (не орендну) Все це дозволяє нам встановлювати невисокі ціни на послуги, при цьому надаючи високу якість виконання. Що стосується конкретних розцінок, то з вартістю ви можете ознайомитися в нашому прайсі. Але варто розуміти, що кожне замовлення індивідуальне і ціна формується залежно від обсягу роботи, додаткових послуг, терміновості. Вартість обговорюється з менеджером по телефону. Спеціаліст детально роз’яснить кожну розцінку.

Для оформлення замовлення на гнучкі роботи залиште заявку або зв’яжіться з нами по телефону. Ми готові відповісти на всі питання, надати необхідну консультацію, запропонувати найбільш оптимальні шляхи реалізації вашого замовлення. Звертайтеся, ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені якістю наших послуг.

Rezkametalla