Rezkametalla

ГНУЧКА ТРУБ

ГНУЧКА ТРУБ

Гнучка труб – це процес, який дозволяє проігнорувати необхідність зварювання або загвинчування при прокладці комунікацій. Таким чином ви отримуєте в своє розпорядження цільну заготовку, яка має низку істотних переваг.

У наш час послуги гнуття труб користуються величезною популярністю по ряду причин, до яких можна віднести:

з причини відсутності вваривать патрубків, кількість необхідного матеріалу для труби зменшується;
процес гнуття труб відрізняється більш легким застосуванням, він менш трудомісткий, якщо порівнювати гнуття труб з зі зварювальними роботами або з роботами по створенню нарізного сполучення;
величезне значення для якості комунікацій мають гідроаеродинамічні показники під час проходу по труба робочого середовища, гнучка труб дозволяє досягти більш якісного результату в даному аспекті;
більш надійна герметизація – гнучка труб забезпечує надійну герметизацію труб, особливо в порівнянні з різьбовими з’єднаннями;
цільна структура матеріалу – метал в процесі згинання зберігає свою первісну структуру, чого не скажеш після проведення зварювальних робіт;
більш привабливий зовнішній вигляд – даний аспект грає особливого значення, якщо комунікації будуть прокладені на увазі.
Як бачите, гнучка труб в Києві не просто так користується особливою популярністю. Даний технологічний процес дозволяє отримати в своє розпорядження дійсно якісні труби в будь-яких форматах.

ОСОБЛИВОСТІ:

Існує кілька основних способів гнуття труб. Кожен з них має ряд переваг і недоліків і підходить для обробки матеріалу в залежності від ряду важливих характеристик труби:

матеріал виготовлення (сталь, алюміній, мідь і т.д.);
товщина стінки;
різновид обробки (кругла або профільна);
загальний діаметр труби і висота профілю;
кут вигину;
необхідна точність вигину;
необхідну якість труби;
міцність труби, а також інші показники, які змінюються в результаті згину.

Гнучка труб на замовлення в основному здійснюється за допомогою гарячої і холодної гнучкі.

ГАРЯЧА ГНУЧКА ТРУБ

Для гарячої гнучкі в місці вигину метал прогрівається до 900 градусів. Також попередньо необхідно заповнити порожнини труби піском, для виникнення деформацій в місці згину. В основному використовують досить великий пісок, який не буде пригорати до металу.

Процес здійснюється за допомогою одного нагріву, щоб зберегти високу якість продукції. Розмір площі труби, яку необхідно розігріти визначається в залежності від перетину і радіуса гнуття.

ХОЛОДНА ГНУЧКА ТРУБ

Гнучка металевих труб холодним способом більш краща попереднього варіанту. Від варіант відрізняється більш високою технологічністю і при цьому швидкість обробки набагато вище, що позитивно впливає на собівартість продукції.

Холодна гнучка переважно застосовується для обробки труб з алюмінію і кольорових металів. Дані матеріали відрізняються відмінними показниками ковкості, що значним чином спрощує процес.

При холодній згинанні використовується Дорн – це спеціальний елемент обладнання, який запобігає пошкодженню труби під час процесу. З його допомогою можна уникнути: зменшення товщини стінки труби, поява гофрових складок, спотворення форми труби.

Для всіх бажаючих послуги трубогиба в Києві пропонує компанія RezkaMetalla. В процесі обробки труб ми користуємося тільки сучасними рішеннями, які забезпечують максимально якісний кінцевий результат.

Rezkametalla