Rezkametalla

ЛАЗЕРНА ПЕРФОРАЦІЯ МЕТАЛУ

ЛАЗЕРНА ПЕРФОРАЦІЯ МЕТАЛУ

Метали є найважливішим матеріалом для людства ось вже більше двадцяти тисяч років. Починаючи від мідних наконечників стріл, і закінчуючи титановими корпусами космічних кораблів, вся цивілізація заснована на корисні властивості цих елементів. Протягом багатьох століть технологія обробки металів була стратегічною інформацією, так як надавала неймовірні можливості своїм власникам. Ті народи, які випереджали в цьому відношенні сусідів, ставали завойовниками і споруджували величезні імперії, пам’ять про них не стерлася до цього дня. І хоча, завдяки прогресу, Світ істотно змінився, а плавка і кування перестали бути секретними, фахівці знайшли нові форми обробки, що дозволяють творити з листом стали такі речі, про які навіть не могли мріяти ковалі пішли століть.

ЛАЗЕРНА ПЕРФОРАЦІЯ МЕТАЛУ – НОВЕ СЛОВО В ДАВНІХ РЕМЕСЕЛ

Це відносно нова, але при цьому досить доступна технологія, яка вивела слюсарну майстерність на абсолютно новий рівень.

Створення отворів в металопрокат – процедура досить складна. Тут потрібне спеціальне обладнання, конкретний навик і освіту. Важливу роль відіграє також індивідуальну майстерність виконавця замовлення. Лазерна перфорація металу в Києві проводитися кращими фахівцями, ми гарантуємо якісне виконання будь-якого замовлення.

Для чого ж потрібен цей вид обробки металу? Перфорацію проводять для досягнення наступних цілей:

Знизити загальну вагу конструкції, при збереженні колишніх показників міцності.
Збільшити звукопоглинальні властивості.
Надати естетичного вигляду виробу.
Поліпшити вентиляцію.
Підвищити зносостійкість.
Таким чином, перфорація металу лазером підвищує корисні властивості виробу. Дана процедура ділиться на три категорії: стандартна, художня, і вироблена за індивідуальним проектом.

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ

Для робіт застосовується сучасне, високотехнологічне обладнання, що дозволяє якісно і в строк виконати будь-яке замовлення. Однак, будь-який верстат абсолютно даремний без участі людини.

Ви можете повністю покластися на наших фахівців, адже вони є майстрами високого класу, що володіють унікальними навичками і великим досвідом. Крім того, прийнявши рішення замовити лазерну перфорацію металу, ви нічим не обмежені у виборі конфігурації і форми. Якщо вас не влаштовує простий конструктивізм, ми зможемо перетворити перфоруються лист на справжній витвір мистецтва, завдавши візерунок або зображення на метал. Така деталь не тільки з честю виконає своє функціональне призначення, але і стане справжньою окрасою інтер’єру. Найголовніше – обробці подібного роду піддається будь-який матеріал.

Лазерна перфорація металу, ціна якої вище, ніж на механічну обробку, має низку істотних переваг:

Таким чином можна обробити будь-який метал.
Розмір і форма отворів можуть бути будь-якими.
Сліди деформації металу мінімальні.
Наше обладнання дозволяє виконувати отвори будь-якої форми і розташовувати їх в тій послідовності, яка потрібна клієнтові. При цьому, який би не був обсяг роботи, він не вплине на якості кінцевого результату.

Цінова політика нашої компанії базується на взаємовигідній симбіозі виконавця і замовника. Прайс, який вам з радістю надасть наш менеджер, вказує орієнтовну ціну. Остаточна вартість робіт формується, залежно від:

Виду матеріалу.
Термінів виконання.
Обсягу роботи.
Складності завдання.
Як бачите, в ціноутворюючої політиці присутня величезна простір для маневру, що дозволяє досягти взаємовигідних домовленостей.

Rezkametalla