Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА АЛЮМІНІЮ

ЛАЗЕРНА РІЗКА АЛЮМІНІЮ

Алюмінієві сплави є поширеними в побуті і промисловості матеріалами, які мають ряд унікальних характеристик. Саме тому лазерна різка алюмінію – це популярна послуга, до якої звертаються безліч підприємств, щоб надати даному металу потрібних характеристик.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Лазерна порізка алюмінію від інших металів відрізняється тим, що для процесу слід використовувати лазери з високою потужністю. Дана необхідність потрібна через те, що алюміній має особливі оптичними і теплофізичними характеристиками, які передбачають слабке поглинання променя і високий параметр теплопровідності.

Щоб правильно організувати весь процес, необхідно поставити алюмінієвий лист на спеціальну установку. Лазер управляється за допомогою комп’ютера, тому величезне значення має правильна настройка програми.

Цілком очевидно, що швидкість різання безпосередньо залежить від товщини листа металу. При цьому процес завжди здійснюється досить повільно, щоб на утворилися торцях і профілі не було різних пошкоджень. Повільна різання лазером алюмінію дозволяє розраховувати на кінцевий результат найвищої якості, який обов’язково вас задовольнить.

На відміну від інших способів обробки металу, головка лазерної установки безпосередньо не стосується матеріалу. При цьому якісний контур алюмінію досягається шляхом продувки його газом під час вирізки.

Фокусированное вплив від лазерного променя дозволяє досягати ювелірної точності, а це дає можливість відкинути всі обмеження по формам вироби, які налагоджували більш старі технології.

Саме за допомогою програмного забезпечення задаються всі необхідні параметри розкрою металу, тому наявність неточностей може бути викликано виключно комп’ютерної помилкою, що відбувається неймовірно рідко.

Лазерний розкрій алюмінію відрізняється тим, що лист металу не потрібно закріплювати особливими механічними запорами. Лазерний промінь практично не впливає на розташування металу, що істотно спрощує весь процес. Також слід зазначити мінімальні відходи матеріалу. На відміну від інших способів різання, маса металу практично залишається незмінною.

Замовляючи різання алюмінію, ви можете не обмежувати себе певними формами. Навіть найскладніші фігури будуть виконані з максимальною точністю. Також цей метод дозволяє проігнорувати подальшу шліфування, яка повинна прибирати різні мікропошкодження, адже після лазерної вирізки алюмінію характеристики і якість матеріалу залишаються незмінними, як і до обробки.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ПОРІЗКИ АЛЮМІНІЮ

З огляду на все вищесказане, можна виділити кілька основних плюсів, на які з повною упевненістю розраховує кожен замовник:

лазерна установка забезпечує високу продуктивність процесу розкрою;
абсолютна автоматизація всіх процесів – наявність людського фактора в роботі мінімально;
швидка швидкість лазерної обробки;
обробка не змінює якості металу;
витрата сировини істотно скорочується;
економія на електроенергії;
відсутність необхідності фінальної обробки металу;
доступні різноманітні режими роботи лазера;
відсутність дефектів після обробки;
відсутність безпосереднього контакту між головкою лазерної установки і матеріалом;
елементарне створення найскладніших фігур;
практично повної відсутності відходів.
Лазерне різання алюмінію в Україні – це популярна послуга, яка стає все більш поширеною. З її допомогою величезна кількість підприємств отримують в своє розпорядження всі необхідні матеріали.

Лазерне різання металу в Києві дуже просто здійснюється за допомогою компанії «Rezka Metalla». У нас ви точно отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни.

Rezkametalla