Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА БУКВ І ЦИФР З МЕТАЛУ

ЛАЗЕРНА РІЗКА БУКВ І ЦИФР З МЕТАЛУ

Кожному магазину, фітнес залу, ресторану або будь-якого іншого підприємства необхідна якісна, красива і надійна вивіска, за допомогою якої воно отримує можливість залучити нових клієнтів, щоб придбати товар або скористатися послугами.

Саме тому велика кількість компаній користується такою послугою, як різання букв з металу. Таким чином вони отримує можливість створити абсолютно будь-який напис з металевих букв, які зможуть прослужити неймовірно тривалий термін. Варто зазначити, що не вся різання металу здійснюється однаковим способом. Існує відразу кілька видів технологій, кожна з яких пропонує абсолютно різний якісний рівень обробки.

Серед усіх способів особливо виділяється лазерна різка букв з металу. Ця сучасна технологія передбачає ряд істотних переваг, за допомогою яких клієнт абсолютно точно зможе досягти запланованого результату.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ ЛІТЕР І ЦИФР

Технологія лазерного різання передбачає використання спеціальних високотехнологічних установок. Букви, вирізані з металу таким способом, з 100% точністю відповідають шаблонах, які були створені раніше.

Якщо ви вирішили замовити лазерну різку букв і цифр, то абсолютно точно розраховуйте на такі переваги:

продуктивність – лазерна установка працює в неймовірно швидкому темпі, тому ви можете розраховувати на отримання своєї написи в максимально короткий термін;
100% автоматизація – обладнання працює в автоматичному режимі, тому пошкодження букви або цифри неможливо через людський фактор, лазерна установка вирізає букву і цифру з металу в точності, як було зазначено в шаблоні;
без подальшої обробки металу – після лазерного різання метал не обов’язково додатково обробляти, можна відразу ж використовувати його в якості вивіски;
наявність різноманітних режимів – лазерна установка здатна працювати в абсолютно різних режимах, створюючи різні візерунки і унікальні форми для букв і цифр;
складність роботи – незалежно від геометричної складності шаблонів для створення букв і цифр, лазерна установка здатна відтворити з з 100% точністю, у вас є можливість експериментувати з форматом написи як вам заманеться, при цьому результат буде повністю відповідати ескізним варіантів.
відсутність контактів з металом – головка лазерної установки не контактує з металом, що дозволяє уникнути наявності пошкоджень після різання;
різання металу на 100% без пошкоджень – за допомогою лазерного різання метал обробляється без виникнення задирок, тріщин і будь-яких інших дефектів, які можливі при використанні менш технологічних видів різання металу.

Як бачите, послуги лазерного різання букв і цифр з металу мають ряд ключових переваг, які дозволяють розраховувати на максимально якісний результат, який зможе задовольнити побажання навіть самих вибагливих клієнтів.

Лазерне різання цифр з металу в Києві дуже просто замовляється у компанії «Rezka Metalla». Ми обробляємо будь-який тип металу таким чином, що в кінцевому підсумку ви отримаєте якісну і надійну напис з металевих символів, яка зможе прослужити вам тривалий термін експлуатації. З нашою допомогою ви зможете створити букви з будь-якого виду металу – нержавіючої сталі, латуні, алюмінію і дюралюмінію і багатьох інших.

Rezkametalla