Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ДЕКОРАТИВНИХ ПАНЕЛЕЙ

ЛАЗЕРНА РІЗКА ДЕКОРАТИВНИХ ПАНЕЛЕЙ

Декоративні панелі – універсальний спосіб прикрасити простір. саме тому багато дизайнерів сьогодні вдаються до їх використання. Для створення оригінальних і точних візерунків будь-якої складності в даний час використовується сучасний лазер.

Лазерне різання декоративних панелей на замовлення – це можливість отримати не просто красивий, але і унікальний елемент декору. Головне – ретельно продумати макет.

ОСОБЛИВОСТІ РІЗКИ ДЕКОРАТИВНИХ ПАНЕЛЕЙ

Лазерне різання декоративних панелей в Києві сьогодні користується особливою популярністю.

Для різання лазером можуть використовуватися листи з нержавіючої сталі, чорного металу або алюмінію. При цьому сам метал в подальшому може бути пофарбований в будь-який відтінок.

Ці матеріали відрізняються зносостійкістю і довговічністю, завдяки чому можуть використовуватися, як для інтер’єру, так і для екстер’єру будівель. Так що, якщо ви втомилися від ажурною кування як єдиного оформлення декору, придивіться до обробки декоративних панелей лазером.

Сьогодні виділяють кілька типів виробів, які об’єднуються в категорію декоративні панелі. Лазерне різання дозволяє прикрасити:

Панно й картини, які прикрашають стіни будинку, офісу, магазину, квартири і т.д.
Фасадні панелі.
Стеля (перфорований).
Ширми або перегородки, які використовуються для зонування простору кімнати.
Фасади меблів.
Рекламні логотипи або вивіски.
Екрани для опалювальних систем (батарей).

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ

У багатьох будинках або офісах сьогодні в інтер’єрі використовуються декоративні панелі. Лазерне різання (Київ) – інноваційний спосіб обробки поверхні, які дозволяє отримати точний візерунок і зробити краю заготовки безпечними. Дана послуга має безліч переваг:

Послуга може застосовуватися на різних матеріалах.
Максимальна автоматизація процесу дозволяє скоротити час виготовлення декоративної панелі.
Покриття піддається мінімальній тепловій навантаженні, через що вдається уникнути деформації. А відсутність впливу сили на метал дозволяє отримати більш акуратний і точний результат.
Лазер може працювати навіть з найдрібнішими і складними візерунками. Це можуть бути геометричні або абстрактне фігури, слова або фрази, логотип компанії або навіть чийсь портрет.
Метал не вимагає подальшої обробки – на покритті відсутні задирки або залишки матеріалу.

ЕТАПИ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ ДЕКОРАТИВНИХ ПАНЕЛЕЙ

Лазерне різання декоративних панелей проводиться в кілька послідовних етапів. Для початку відбувається обговорення замовлення. На цьому етапі важливо проговорити всі аспекти створення візерунків на декоративної панелі. Ви можете, як самостійно створити креслення (головне – надсилайте ескіз в правильному масштабі і форматі), так і вибрати вже готовий макет або ж оригінальний ескіз за окрему плату.

Врахуйте, що вартість буде залежати від товщини матеріалу, а також термінів виготовлення. Термінові замовлення виготовляються в першу чергу, але при цьому є більш дорогими. Вартість готового проекту також буде залежати від складності макета. Для більш оригінальних дрібних візерунків потрібно більше часу на всіх етапах виробництва.

Замовити лазерну різку металу ви можете в нашій компанії. Ми беремося навіть за найскладніші і оригінальні замовлення, допомагаючи вам втілити креативну задумку в життя.

Rezkametalla