Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ДЕТАЛЕЙ

ЛАЗЕРНА РІЗКА ДЕТАЛЕЙ

Ще кілька років тому для роботи з дрібними деталями використовували досить грубе обладнання, яке не давало можливості втілити складні й деталізовані ідеї. Однак сьогодні ми пропонуємо вам скористатися абсолютно новою технологією. Лазерне різання деталей – це інноваційний підхід до розкрою матеріалів будь-якої щільності і термоустойчивости. Високоточний лазер дозволяє зробити обробку навіть самих дрібних деталей на найвищому рівні.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ ДРІБНИХ ДЕТАЛЕЙ

Дрібні деталі вимагають особливого підходу до обробки. Далеко не все обладнання може використовуватися для розкрою дрібних зразків – тут потрібна висока точність і акуратний підхід. Саме тому особливого поширення сьогодні отримала лазерна різка деталей в Україні.

В ході роботи фахівці використовують сфокусований лазерний промінь, який дозволяє добитися ідеального результату без механічного зіткнення з листом металу. До речі, завдяки делікатній обробки лазер також ідеально підходить для оргскла або пластику.

Лазерне різання дрібних деталей в Києві сьогодні користується особливою популярністю. І це не дивно – в порівнянні з іншими способами обробки металу дана послуга має цілу низку переваг:

Приголомшлива точність робіт. Ви будете здивовані, наскільки акуратно лазер може працювати з металом.
Максимальна автоматизація процесу, яка дозволяє отримати готовий замовлення в найкоротші терміни.
Метал не піддається сильному навантаженню або термообробці. В результаті вдається уникнути деформації, вм’ятин, подряпин.
Лазерне різання дрібних деталей дозволяє отримати будь-які геометричний фігури, навіть найскладніших і нестандартних форм.
Використання лазера допомагає зменшити витрату матеріалу.
Раніше при розкроюванні металу використовувалося обладнання, яке залишало гострі краї і задирки. В результаті деталь вимагала додаткової обробки. Після використання лазера ви отримуєте вже готовий виріб з максимально рівними і безпечними краями.
В ході різання вдається отримати деталі, які відрізняються універсальністю і можуть використовуватися в різних цілях: автомобілебудуванні, медицині, електротехнічної галузі, машинобудуванні, створенні елементів декору, табличок або вивісок і т.д.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛАЗЕРНА РІЗКА ДЕТАЛЕЙ?

Ціна лазерного різання деталей буде залежати від багатьох факторів. Це і складність роботи, і тип матеріалу, і терміни виконання замовлення (за окрему плату виконуються термінові роботи з лазерного різання деталей). Весь процес роботи прийнято ділити на декілька послідовних етапів:

Залиште заявку на нашому сайті. У ній вкажіть всі деталі замовлення. Обов’язково надішліть макет майбутньої деталі (в потрібному форматі) з правильними пропорціями.
Після обговорення всіх подробиць відбувається обговорення вартості і строків виконання роботи. Обов’язково врахуйте, що на сайті виставлена ​​мінімальна сума замовлення (500 грн).
Далі ми проводимо безпосередньо роботу з металом і видаємо замовлення в заздалегідь обумовлений термін.

Лазерне різання металу в Києві виконується на найсучаснішому обладнанні, яке дозволяє отримати максимально точний і акуратний результат. Наші фахівці візьмуться за роботу будь-якої складності і зможуть обробити навіть найдрібніші деталі.

Rezkametalla