Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА КОРПУСУ З МЕТАЛУ

ЛАЗЕРНА РІЗКА КОРПУСУ З МЕТАЛУ

Сьогодні на виробництві використовується маса великого устаткування, яке виконує різні види робіт – від простих і до найскладніших. Для того, щоб техніка прослужила якомога довше, важлива надійна збірка і використання високоякісних матеріалів.

Сьогодні особливо актуальна лазерна різка корпусу з металу – високоточні лазери здатні швидко виконувати роботу будь-якого обсягу та складності. Таким чином вдається отримати надійні корпусу без необхідності подальшої їх обробки.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ КОРПУСУ

Лазерне різання металевих корпусів на замовлення дозволяє створювати навіть найскладніші проекти. Для лазера немає нічого неможливого – він працює як з великими складовими, так і з дрібними деталями. Головною особливістю такого способу розкрою металу є відсутність механічного впливу на виріб. Лазер не торкається до заготівлі, що не піддає її механічної або термічної обробки.

Всі параметри майбутнього корпусу заздалегідь заносяться в програму. Процес максимально автоматизований – лазером сам виконує різання, в той час як за процесом ретельно спостерігає оператор.

Лазерне різання корпусу з металу в Києві проводиться в кілька етапів:

Залиште заявку на нашому сайті і докладно опишіть, який результат плануєте отримати.
Обов’язково додайте макет в необхідному форматі. Наші фахівці ретельно вивчать вашу заявку і макет корпусу і зв’яжуться з вами для обговорення деталей.
Далі ми узгодимо терміни виконання завдань і загальну вартість замовлення.
Забрати замовлення ви можете будь-яким зручним для вас способом.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ КОРПУСОВ ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ

Послуги лазерного різання металевих корпусів не просто так користуються популярністю при створенні обладнання. Такий підхід до обробки і розкроюванні металу володіє декількома важливими перевагами:

відсутність механічного впливу на лист металу;
лазерний промінь максимально тонкий (його діаметр становить від 0,25 мм), що дозволяє створювати самі невеликі отвори в корпусах;
висока потужність, яка гарантує максимальну продуктивність і високу швидкість виконання робіт;
можливість роботи з будь-яким листовим матеріалом, незалежно від його товщини, термоустойчивости, міцності;
максимально точний результат, який обумовлюється позиціонуванням лазерної головки (дорівнює приблизно 0,08 мм);
лазерна різка корпусу з листового металу дозволяє виконувати навіть найскладніші проекти і нестандартні форми фігур;
при розкрої листового металу, в процесі якого виникає механічний вплив на матеріал, складно виключити ризик виникнення дефектів у вигляді вм’ятин, подряпин – при лазерного різання лист виходить ідеально рівним, а сама деталь, що пройшла обробку лазером вже готова до використання, ви можете відразу віддавати її для подальшого фарбування, гнуття;
корпус після лазерної обробки володіє ідеально рівними краями без гострих і небезпечних залишків матеріалу;
мінімальний витрата металу, який робить процес створення корпусу більш економним.
Замовити лазерну різку металу ви можете прямо зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо вашій увазі сучасне високоточне обладнання і відповідальний підхід до кожного замовлення. Створення корпусів для обладнання – це складний процес, який вимагає максимальної точності. Використовуючи лазер, ми можемо виконувати роботи будь-якої складності і здійснювати різання в найкоротші терміни.

Rezkametalla