Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ЛОГОТИПУ

ЛАЗЕРНА РІЗКА ЛОГОТИПУ

Лазерне різання логотипу є популярною послугою серед величезної кількості компаній і магазинів, які бажають привернути увагу потенційних клієнтів креативної і красивою вивіскою.

Лазерне різання є оптимальним варіантом в тому випадку, коли ви бажаєте використовувати метал в якості матеріалу для логотипу або вивіски. При цьому можна використовувати практично будь-який вид метал.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ ЛОГОТИПУ.

Послуга лазерного різання зі сталі логотипу має низку істотних переваг, за допомогою яких клієнт в кінцевому підсумку отримує якісний і зносостійкий логотип, який зможе виконувати свої функції протягом тривалого періоду часу.

Якщо ви звернули увагу на такий тип робіт, як лазерна різка логотипів з металу, то з абсолютною впевненістю розраховуйте на такі переваги:

висока продуктивність процесу – виготовлення логотипу не займе тривалий час;
автоматизація процесу різання – створення логотипу виключає наявність помилки через людський фактор, адже всю роботу автоматично виконує лазерна установка по введеним заздалегідь параметрами;
відсутність необхідності обробки металу – ви можете відразу ж повісити логотип в потрібне місце без додаткової обробки або ж надати йому додаткові особливості в зовнішньому вигляді;
відсутність дефектів після обробки – розкрій лазером відрізняється створенням ідеальних торців, якщо ви вирішили вирізати з металу логотип за допомогою лазерної установки, то можете сміливо розраховувати на відсутність задирок, тріщин або будь-яких інших пошкоджень металу;
наявність різних режимів роботи лазерної установки – лазерна установка дозволяє створювати написи або візерунки на металі з різною глибиною, що відкриває необмежені можливості з декорування металевих табличок;
створення найскладніших фігур – ви можете створити макет логотипу найскладнішої форми і легко реалізувати його за допомогою лазерного різання;
лазерна головка не контактує з матеріалом, що дозволяє уникнути додаткових ушкоджень на металевій табличці.

ВИДИ МЕТАЛЕВИХ ЛОГОТИПІВ

Перш ніж замовити лазерну різку логотипу з металу, слід вибрати відповідний матеріал для цього процесу. Зараз у вас є можливість виготовити табличку з таких матеріалів:

Нержавіюча сталь – класичний варіант, який підійде практично будь-якої компанії або підприємству, після обробки лазером і створення букв або символів, поглиблення можна пофарбувати фарбою будь-якого кольору, що тільки посилить ефект від логотипу. Нержавіюча сталь відрізняється міцністю і зносостійкість, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Латунь – ще один класичний варіант, який часто використовується різними підприємствами. Для виготовлення логотипу можуть використовуватися таблички від 1 до 5 мм, що дозволяє варіювати глибину і фактурність написів і символів.
Алюміній або дюралюміній – такі логотипи частіше використовуються всередині будівель, оскільки алюміній є досить м’яким металом, який слабо витримує сильні механічні навантаження, хоч і відрізняється стійкістю проти впливу атмосферних опадів.
Лазерне різання логотипу в Києві замовляється дуже просто у компанії «Rezka Metalla». Ми використовуємо новітні лазерні установки, які забезпечують створення ідеальних форм, які будуть повністю відповідати зазначеному шаблоном.

Rezkametalla