Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

ЛАЗЕРНА РІЗКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Раніше обробка металу була обмежена обладнанням, яке дозволяло відтворювати переважно великі і об’ємні візерунки. Та ж кування була найпоширенішим методом оформлення багатьох металевих елементів. Однак сьогодні листи металу можна прикрасити і більш дрібними візерунками, які відрізняються максимальною точністю.

Лазерне різання металу передбачає використання інноваційного обладнання, яке б справлялося із замовленням будь-якої складності і різними типами матеріалів. В результаті вдається отримати оригінальні елементи, які стануть справжньою окрасою інтер’єру або екстер’єру будівлі.

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ ПО МЕТАЛЛУ

Лазерний розкрій листового металу сьогодні використовується для виготовлення деталей, як з нержавіючої сталі, так і з кольорових металів, наприклад, міді, латуні, титану і алюмінію. При цьому готовий виріб не вимагає подальшої обробки і готово до використання або фарбування.

Різка листового металу лазером – порівняно нова послуга, яка швидко завоювала популярність у українців. Це пояснюється великою кількістю її переваг:

Швидкий процес обробки металу дозволяє отримати готові вироби в найкоротші терміни.
Ультраточна лазери дозволяють домогтися максимально тонкого і складного візерунка на поверхні. Протягом всієї роботи лазер рухається по заздалегідь заданій траєкторії, щоб отримати візерунок точно по макету.
Мінімальна теплове навантаження. На поверхні не залишається слідів від розплавленого металу.
Мінімальна силове навантаження.
Якісна обробка краю дозволяє уникнути задирок або гострих країв.
Зменшення кількості відходів листового металу.
Мінімальні витрати при виробництві, що дозволяє зменшити вартість послуги.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЛАЗЕРНА РІЗКА ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ?

Сучасна технологія різання лазером дозволяє розширити використання металу при оформленні інтер’єру і екстер’єру будівель. Подібні вироби сьогодні використовуються в якості декоративного елемента будинку або квартири, огорож, табличок і вивісок, воріт або хвірток, логотипів компаній і т.д. Сьогодні лазерна порізка листового металу в Києві проводиться в кілька етапів.

Найважливішим і визначальним етапом є обговорення деталей замовлення. Ви можете скинути створений вами ескіз (головне, вибрати правильний формат і масштаб) або ж вибрати готовий макет з каталогу. Крім того, ви можете замовити унікальний ескіз за окрему плату.

Вартість такої послуги, як лазерна різка металу в Києві, буде залежати від декількох факторів:

Складнощі виконання роботи. Чим менше і тонше деталі на аркуші, тим більше часу потрібно для їх створення.
Міцності і товщини матеріалу.
Термінів виконання робіт. Ви можете замовити термінову різання листового металу лазером, правда, за цю послугу доведеться трохи доплатити.
Також важлива довжина різу, обсяг замовлення (кількість виробів), кількість врізок і т.д. Врахуйте, що послуги з різання металу в нашій компанії мають мінімальну вартість замовлення, яка становить 500 грн.

Лазерне різання – це нове слово в області обробки металу. Дана послуга дозволяє втілити в життя візерунки будь-якої складності. Ми проводимо лазерний розкрій листового металу в Києві і здійснюємо точну і акуратну різання, виходячи з представленого макету. Ніяких обмежень – наші фахівці зможуть виконати навіть найскладніші замовлення!

Rezkametalla