Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА НЕРЖАВІЙКИ

ЛАЗЕРНА РІЗКА НЕРЖАВІЙКИ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Нержавіюча сталь є одним з найбільш поширених матеріалів, який використовується не просто у виготовленні певної продукції, але і бере участь в різних промислових процесах. Саме тому багатьом компаніям необхідна раскройка даного металу, однак його висока опірність обробки (руйнування) налагоджує певні обмеження на використання традиційних метолу різання металу.

Лазерне різання нержавійки залишається єдиним виходом отримати дійсно якісну продукцію на виході, яка буде відповідати всім заданим стандартам якості.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Лазерний розкрій нержавійки є неймовірно затребуваною послугою, яка передбачає мінімальне кількості фахівців при обробці матеріалу. Це означає, що людський фактор абсолютно точно не вплине на якість обробленого матеріалу.

Все обладнання працює за допомогою програмного забезпечення, тільки необхідні параметри вбиває людей, а після лазерна установка виконує потрібну роботу. Головка лазерної установки безпосередньо не контактує з металом. Саме тому різка нержавійки лазером гарантує максимально якісну поверхню сировини після закінчення його обробки.

Щоб не допустити окислення поверхні нержавіючої сталі, під час процесу розкрою на неї подається азот під тиском 20 атмосфер. Це особливість не надто ускладнює процес обробки, тому собівартість послуги практично не підвищується.

Після того, як лазерна різка по нержавійки була здійснена, у вас залишається можливість обробити сировину усіма можливими способами:

штампуванням;
зварюванням;
гальванічної обробкою;
гнучкою;
фарбуванням і багатьом іншим.
Лазерний промінь сфокусовано діє на поверхню металу, що дозволяє розраховувати на ювелірну точність. Ви можете замовити порізку нержавійки на будь-які форми. Також лазерна головка практично не має статичного або динамічного впливу на лист металу, тому відсутня необхідність у використанні спеціальних кріплень. Це збільшує швидкість обробки і спрощує весь процес.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РОЗКРОЮ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Якщо вам необхідна порізка нержавійки лазером, то ви з повною упевненістю можете розраховувати на такі переваги:

висока продуктивність процесів;
виконання порізки безконтактним способом;
мінімальна похибка в порівнянні із заданими параметрами, вона не перевищує показник в 0,08 мм;
лазерна установка здійснює порізку без виникнення облоя і задирок;
деформації по лінії розкрою практично неможливі;
швидкість обробки матеріалу набагато вище ніж у інших варіантів порізки;
лазерний промінь ефективний незалежно від характеристик теплопровідності і щільності сировини;
лазерний розкрій не має впливу на фізичні особливості металу після його обробки.
Як бачите, лазерний розкрій є одним з найбільш оптимальних варіантів металообробки, який забезпечує створення деталей і конструкцій будь-якої складності. При цьому якість їх виконання відрізняється неймовірною точністю. Обробка лазером підійде абсолютно для будь-якого прокату або підприємства, адже після неї у вас не буде обмежень щодо подальшої металообробці. Абсолютно будь-який процес можна проводити зі спокійним серцем – від штампування до гальванічної обробки.

Лазерне різання металу в Києві здійснюється за допомогою компанії «Rezka Metalla». Ми користуємося винятково новітніми лазерними установками, які розкрою метал в найскладніші форми в найкоротші терміни.

Rezkametalla