Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ПАРКАНІВ ТА ОГОРОЖ

ЛАЗЕРНА РІЗКА ПАРКАНІВ ТА ОГОРОЖ

Огорож ділянки котеджу – це візитна картка заміського будинку. Саме воно кидається в очі при першому ж погляді на ділянку. Так що крім захисних функцій огорожу сьогодні виконує також і роль елемента декору.

Як же зробити так, щоб паркан залишився функціональним, але при цьому виглядав красиво і оригінально? Забудьте про чистому рівному аркуші – сьогодні ви можете прикрасити будь-який тип огорожі, замовивши послуги з лазерного різання зборів.

ЧОМУ САМЕ ЛАЗЕРНА РІЗКА?

Раніше для обробки металу використовувалося обладнання, яке надавало механічної або термічної вплив на лист. Однак це давно в минулому. Ми пропонуємо вам розкрій ревного металу для забору і огорожі, який здійснюється за допомогою сучасного і високоточного лазера.

Така послуга має масу переваг в порівнянні з застарілими способами розкрою металу:

Лазерне різання зборів відрізняється максимальною точністю і акуратністю. Це дозволяє отримати фігури будь-якого розміру і складності. Ви можете прикрасити огорожу флористичними, геометричними та абстрактними візерунками.
Висока потужність лазера дозволяє йому працювати на будь-якому типі матеріалів, незалежно від їх товщини, міцності, термостійкості. При цьому сама швидкість різання максимально висока.
Невеликий діаметр лазерного променя дозволяє відтворювати навіть найдрібніші візерунки. Так що ви можете отримати роботу будь-якої складності – все для того щоб огорожу вийшло оригінальним і стильним.
Лазерне різання огорож дозволяє отримати вже готову до використання заготовку ви можете бути впевнені, що на металі не залишиться задирок або небезпечних гострих країв – огорожу, що минув різання лазером, готове до подальшої фарбування та встановлення.
Відсутність дефектів на поверхні. При механічній дії на листовому металі можуть з’являтися вм’ятини, які помітно псують зовнішній вигляд огорожі. Лазер ж скоєно не торкається до заготівлі, що дозволяє отримати акуратний і ідеальний результат.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ

Лазерне різання елементів огорожі – це максимально автоматизований процес, в якому виключено вплив людського фактора на кінцевий результат. Спеціаліст просто вносить необхідні параметри і запускає обладнання. Далі ж лазер сам виконує різання без механічного і теплового впливу на заготовку.

Листова сталь дозволяє створювати не тільки міцні і зносостійкі огорожі, але і красиві паркани з візерунками різної складності. Художня різання лазером – це швидкий спосіб отримати гарне оформлення ділянки. При чому ви можете вибрати вже готові візерунки або ж створити власний макет, який зробить забір унікальним.

Ми беремося за роботу будь-якої складності і використовуємо сучасне обладнання, здатне виконувати максимально точну різання. Всі роботи виконуються в заздалегідь обумовлені терміни, а деталі на замовлення обговорюються на всіх етапах процесу.

Замовити послугу лазерного різання секцій і елементів зборів ви можете прямо зараз на нашому сайті. Просто залиште заявку і вкажіть всі деталі замовлення. Обов’язково прикріпіть готовий макет в потрібному форматі. Якщо макет не створений, ви можете скористатися послугами наших фахівців, які за додаткову плату зможуть продумати гарне і креативне оформлення огорож.

Лазер – це сучасний і швидкий спосіб отримати паркан, який не тільки захистить ваш будинок від зловмисників, але і подарує ділянці привабливий вид.

Rezkametalla