Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА СТАЛІ

ЛАЗЕРНА РІЗКА СТАЛІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Металообробка є ключовим процесом для величезної кількості підприємств. Саме тому багатьом з них при створенні власної продукції необхідно різання стали лазером, оскільки тільки такий розкрій зможе привести до бажаних результатів і дозволить якісно провести подальшу обробку прокату.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ РІЗКИ СТАЛІ

Лазерне різання сталі (металу) дозволяє отримати підприємству, яке замовило послугу, отримати ряд переваг. Адже даний відрізняється рядом особливостей, які і роблять традиційні способи обробки стали більш відсталими і невигідними.

На початку обробки сталевий лист ставиться в спеціальну установку, яка і здійснює всю роботу. Основною особливістю даної обробки є те, що людський фактор практично відсутня. Оператор лазерної установки лише завантажує всі необхідні параметри вироби, після чого тільки програмне забезпечення керує всім процесом розкрою металу. Саме тому лазерна різка (сталь) забезпечує мінімальний шанс виникнення помилки, яка можливо тільки при несправному ПО.

Головка лазерної установки безпосередньо не контактує з матеріалом, що дозволяє уникнути додаткового впливу обробки на поверхню матеріалу. Швидкість розкрою безпосередньо залежить від товщини листа металу, проте весь процес все одно виконується на досить повільній швидкості, щоб мінімізувати шанс виникнення мікропошкодження (обло, задирок). До того ж весь метал по лінії різання обдувається азотної середовищем під тиском 20 атмосфер.

Ще однією перевагою даної послуги є те, що абсолютно всі види стали доступні для подібної обробки: броньовий, оцинкована або чорна.

Лазерне різання стали забезпечує ювелірну точність при створенні найскладніших фігур і візерунків, максимальна похибка становить 0,08 мм, що є відмінним результатом в сфері металообробки. Таким чином на вас не накладаються обмеження по формам і розмірам стали. Ви зможете задавати саме ті параметри, які будуть найбільш оптимальними при вашому виробництві. Ще однією перевагою є те, що сировина є для будь-якої подальшої обробки: від гнучкі до штампування.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ СТАЛІ

З огляду на все вищесказане, лазерна різка стали в Україні має низку особливих переваг, з яких можна скласти подібний список:

висока продуктивність процесів;
мінімальний обсяг відходів;
мінімальне статичне або динамічне вплив на лист металу;
обробка лазером не змінює параметри металу;
економічність процесу;
відсутність безпосереднього контакту межу сировиною і головкою лазерної установки;
відсутність дефектів після порізки;
максимальна точність обробки;
відсутність обмежень на створення складних фігур і візерунків;
доступність найрізноманітніших режимів роботи лазерної установки;
швидка швидкість роботи;
малі витрати сировини.
Лазерний розкрій стали є відмінним варіантом, якщо вам потрібна якісна і швидка порізка металу. З його допомогою ви зможете задати абсолютно будь-які параметри по обробці, що дозволить вам отримати саме ту сировину, які ідеально підходить для вашого виробничого процесу.

Лазерне різання металу в Києві здійснюється компанією «Rezka Metalla». Ми використовуємо інноваційне обладнання та виконуємо замовлення будь обсягу і складності.

Rezkametalla