Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ТАБЛИЧОК ТА ВИВІСОК З МЕТАЛУ

ЛАЗЕРНА РІЗКА ТАБЛИЧОК ТА ВИВІСОК З МЕТАЛУ

Таблички і вивіски – це відмінний спосіб привернути увагу клієнтів. Цим виробам вдається гармонійно поєднувати в собі естетичну і практичну функції. У першому випадку яскрава вивіска, яку видно здалеку, допоможе прорекламувати ваш продукт. Що ж стосується функціональності – на табличці часто розміщується основна інформація про компанію, яка допомагає клієнту знайти фірму, дізнатися її графік роботи і т.д.

Як же зробити так, щоб виріб не втрачало гарний зовнішній вигляд якомога довше? Для цього важливо замовити виготовлення табличок на металі – це зносостійкий матеріал, який може використовуватися, як всередині будівлі, так і на відкритому повітрі.

ОСОБЛИВОСТІ І ХАРАКТЕРИСТИКИ ТАБЛИЧОК З МЕТАЛУ

Металеві таблички під замовлення сьогодні виконуватися в різних формах, розмірах і відтінках. Все буде залежати від ваших особистих переваг. Ви можете замовити, як стандартне прямокутне виріб, так і модель складної і нестандартної форми. Що ж стосується відтінку, то найпопулярнішими варіантами сьогодні є вивіски та металу під срібло або золото, або ж в чорному відтінку. При чому поверхня може бути, як матовою, так і глянсовою.

В якості основи для вивісок можу використовуватися:

нержавіюча сталь;
алюміній;
латунь.
Кожен з цих матеріалів зневіриться зносостійкість і довговічність. Для створення оригінального дизайну на поверхні табличок можна нанести напис або малюнок. Це може бути:

Назва компанії;
логотип бренду;
девіз фірми;
графік роботи;
номер телефону і т.д.
Замовити табличку на металі сьогодні рекомендують не тільки власникам бізнесу. Такі вироби можуть стати стильним елементом декору і гармонійно вписатися в інтер’єр будинку або квартири. Головне – вибрати відповідний дизайн вивіски.

ПЕРЕВАГИ ТАБЛИЧОК З МЕТАЛУ

Таблички и вывески из металла сегодня активно используются как для наружного, так и для внутреннего оформления коммерческих объектов. И это не просто так – изделия обладают массой преимуществ, выделяющих их на фоне аналогов и других материалов:

  1. Прочность. По сравнению с аналогами из стекла или пластика, вывески из металла максимально устойчивы к механическим повреждениям. За счет этого их гораздо проще транспортировать и устанавливать.
  2. Широкий ассортимент. Формы, оттенки, размеры – выбирайте таблички, которые подходят именно вам. Кроме того, вы всегда можете уникализировать изделие, нанеся логотип бренда, ФИО и т.д.
  3. Устойчивость к повышенным температурам, морозу, ветру, осадкам. Можете не бояться, что поверхность выцветет на солнце или поржавеет от сырости. Специальная обработка позволяет сделать вывески устойчивыми к любым типам повреждений.
  4. Долговечность. Таблички и вывески из металла сохраняют свой первоначальный вид на протяжении нескольких лет.
  5. Доступная стоимость. На нашем сайте вы можете заказать стильные и износостойкие вывести по выгодным ценам.
  6. Универсальность. Вы можете использовать таблички для всех сфер бизнеса: салоны красоты магазины, юридические компании, медицинские учреждения и т.д.

Заказать красивые и качественный таблички вы можете прямо сейчас на нашем сайте. Мы осуществляем изготовление вывесок из металла по индивидуальному заказу. Таким образом вы сможете быть уверены в том, что наши специалисты учтут все ваши требования и пожелания, а вы получите уникальное и стильно изделие, которое сохранит свой первоначальный вид как можно дольше.

Rezkametalla