Rezkametalla

ЛАЗЕРНА РІЗКА ВОРІТ ТА ХВІРТОК

ЛАЗЕРНА РІЗКА ВОРІТ ТА ХВІРТОК

Лазерне різання воріт і хвірток – сучасна технологія, яка прийшла на зміну застарілої куванні. Завдяки Ультраточна лазеру фахівцям вдається створити складні і оригінальні композиції, які стануть справжньою окрасою входу в будинок. Таким чином ви зможете реалізувати навіть самий креативний дизайн.

ОСОБЛИВОСТІ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ ВОРІТ ТА ХВІРТОК

Візитною карткою будь-якого заміського будинку є його ворота. Лазерне різання дозволяє прикрасити цей елемент, зробивши його не просто функціональним, але і стильним.

Забудьте про банальні воротах, які більше нагадують стіни. Або ж про дизайн, який через кованих елементів робить вхід в будинок більше схожим на вхід в старий замок. Сьогодні сучасний підхід до оформлення простору заміського будинку можна застосувати і в дизайні хвіртки. Лазерне різання – послуга, що дозволяє відтворити будь-які, навіть найдрібніші і тонкі контури. Це можуть бути:

абстрактні і геометричні візерунки;
флористичні мотиви;
слова і фрази (якщо оформляється, наприклад, вхід в магазин);
обриси осіб і т.д.
При цьому вартість робіт буде залежати від декількох факторів:

Дизайн проекту. Очевидно, що, чим складніше буде макет, тим більше часу необхідно на його реалізацію. Відповідно, ціна такого замовлення збільшується.
Матеріал. Для обробки хвірток і воріт з високоміцних матеріалів, які важко піддаються різанні, потрібно більше зусиль.
Обсяг роботи. Це можуть бути маленька хвіртка або ж величезні ворота в кілька метрів.
Термін виконання. Термінові замовлення виконуються в першу чергу, але і коштують дорожче.
Лазерне різання металу (ворота, хвіртки) має цілу низку переваг:

Висока точність. Лазер дозволяє відтворити навіть найтонші і дрібні деталі на воротах.
Ніяких обмежень. Ми можемо виконати будь-який дизайн-проект.
Швидкість виконання робіт. Сучасний лазер дозволяє максимально швидко вирізати візерунки на будь-якому типі матеріалів.
Інноваційні технології. Всі краї будуть оброблені і максимально безпечні. Таким чином ви отримуєте хвіртку або ворота, які вже готові до установки і подальшої фарбування.

ЕТАПИ ЛАЗЕРНОЇ РІЗКИ ВОРІТ

Лазерне різання сьогодні застосовується для будь-якого типу матеріалів і виробів, в тому числі і для оформлення хвірток і воріт. Завдяки якісному розкрию листа металу, вам не буде потрібно подальша обробка поверхні. Край заготовок виходить максимально чітким, рівним і готовим до використання.

Різання лазером можна використовувати, як для чорного металу, так і для алюмінію або нержавіючої сталі. Головне – правильно скласти креслення з відповідним масштабом. Придумувати візерунки ви можете, як самостійно, так і заручившись допомогою наших фахівців (за окрему плату).

Лазерне різання воріт в Києві сьогодні виконується в кілька послідовних етапів:

Обговорення деталей замовлення. Чим докладніше будуть розібрані всі моменти, тим більше точно ми зможемо втілити всі ваші вимоги і побажання.
Оформлення макета. Візуалізація допомагає уточнити деякі аспекти замовлення і дозволить вам побачити бажаний проект ще до його реалізації.
Безпосередньо лазерна різка воріт і хвірток.
Видача готового замовлення.
Якщо вам потрібна лазерна різка металу в Києві, ви звернулися за адресою. Наша компанія вже довгий час виконує роботи з різання металу з використанням інноваційних технологій. Ми не боїмося складних і креативних завдань і беремося за роботу з будь-яким матеріалом і дизайном воріт.

Rezkametalla