Rezkametalla

ПЕРФОРАЦІЯ МЕТАЛУ

ПЕРФОРАЦІЯ МЕТАЛУ

Потрібно виконати перфорацію металу? Дана робота вимагає наявності спеціального обладнання, навичок і умінь. А значить, варто звернутися до професіоналів. Досвідченим фахівцем в даній сфері є наша компанія. У нас ви зможете замовити послугу перфорація металу.

НАВІЩО ПОТРІБНА ТАКА ПОСЛУГА

Перфорація передбачає собою нанесення на заготовку потрібної форми отворів. Щоб зрозуміти, навіщо потрібен цей вид обробки, варто розглянути основні переваги такої процедури. Перфорація металу дозволяє зробити експлуатаційні характеристики виробів ще краще, а саме:

знижується вага виробу, при цьому міцність залишається колишньою;
значно поліпшуються властивості шумопоглинання;
поліпшується естетичний вигляд (є можливість реалізувати різні види проектів за рахунок отворів різної форми);
вентилируемость вироби ставати краще;
підвищуються показники пожежної безпеки;
значно поліпшуються властивості зносостійкості.
Все це характеризує процедуру перфорації як «корисну» обробку, завдяки якій можна домогтися необхідних показників матеріалу для реалізації задуманого проекту.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Можливості нашої компанії надають широкий спектр послуг. Ви, як замовник, можете вибрати необхідний тип обробки:

стандартна перфорація;
художня перфорація;
перфорація за індивідуальним проектом замовника.
Фахівці виконують роботу на сучасному обладнанні, що гарантує бездоганну якість виконання. Ми працюємо з різними видами металу, надаючи можливість замовникам отримати бажаний результат: перфорований алюміній, перфорована нержавіюча сталь, перфоровані залізо та інші проекти.

Устаткування має різні режими, що дозволяє нанести на заготовку отвори будь-якої форми: коло, квадрат, трикутник та інше. Обробка може бути виконана на виробі будь-якої товщини і об’єму. Висококласне обладнання оперативно виконає роботу, без шкоди якості. Працюємо з будь-якими обсягами.

ПЕРФОРИСТ, ЦІНА НАШИХ ПОСЛУГ

Вартість роботи наших фахівців залежить від обсягу виробів, які потребують обробки. Тому вартість послуг обговорюється з кожним замовником індивідуально. Але ми можемо впевнено заявити перфолист, ціна яку пропонує наша компанія, більш ніж демократична. Ми зацікавлені в комфортному співпраці з клієнтами, тому не завищуємо ціни. У нас повністю своє виробництво, обладнання, а значить, можемо встановити доступну цінову політику, яка вигідна нам як організації і нашим клієнтам.

Наша компанія – професійний виконавець. Звертаючись до нас, ви отримуєте найвищу якість і професійний сервіс обслуговування. Всі виниклі питання ви можете вирішити відразу по телефону. Ввічливі менеджери проведуть детальну консультацію, нададуть допомогу в будь-якому питанні. Переконайтеся в високій якості нашої роботи особисто, отримавши той результат, на який розраховували.

Rezkametalla