Rezkametalla

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ МЕТАЛУ

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ МЕТАЛУ

Наша компанія – професійний виконавець, який надає послуги з порошкового фарбування металу. Тривалий час роботи в даній сфері дозволило нам стати лідером серед компаній, що надають подібні послуги. Наш штат складається з висококваліфікованих фахівців. Виробниче обладнання та матеріали відповідають усім встановленим стандартам, модернізовані за останнім словом сучасності.

Наша компанія має власне виробництво, необхідне обладнання та ресурси. Ми працюємо в економічному режимі, не вдаючись до послуг оренди або співробітництва з іншими підприємствами. Це дозволило організувати для вас доступну цінову політику, при цьому отримуючи максимально якісне виконання.

ПЕРЕВАГИ ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ МЕТАЛУ

Незважаючи на високі експлуатаційні характеристики металу, з часом він потребує спеціальної обробки (фарбування). Порошкове фарбування металевих виробів – краще рішення, так як даний спосіб характеризується рядом переваг:

пофарбована поверхня має стійкість до корозії, перепадів температурного режиму та інших несприятливих факторів;
склад фарби повністю безпечний, не має токсичних елементів;
робить поверхню більш міцною і стійкою до механічних пошкоджень;
оброблене виріб виглядає естетично, так як фарба наноситися рівномірно по всій поверхні;
через деякий час можна перефарбувати в пристосування в інший відтінок.
Крім того, порошкова фарба універсальна. Її використання затребуване в багатьох сферах. Порошкове фарбування застосовується як великими промисловими об’єктами, так і в побутових умовах.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Ми працюємо з об’ємними і дрібними замовленнями. Оперативно виконуємо будь-який обсяг робіт. Надаємо широкий спектр послуг, серед основних:

порошкове фарбування дисків автомобіля;
фарбування дверей, воріт;
фарбування труб, радіаторів;
фарбування металоконструкцій;
порошкове фарбування металевих виробів будь-якої форми.
Це і багато іншого ви можете замовити прямо зараз. Фахівці приступають до виконання замовлення тільки після узгодження всіх деталей з замовником. Тому ви можете розраховувати на те, що робота буде виконана за вашим заданих параметрах.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

Думаючи про наших клієнтів, ми організували вигідні умови для замовлення наших послуг. Будучи нашим клієнтом, ви можете розраховувати на:

бездоганну якість виконання замовлення;
високу швидкість роботи;
доступну ціну;
консультації, індивідуальний підхід.
Фарбування порошковою фарбою, ціна якої знаходиться на демократичною позначці, розраховується індивідуально. На вартість за квадратний метр впливають такі аспекти: форма вироби, структура матеріалу, площа (під фарбування), необхідність проведення додаткових послуг. Також варто врахувати, що вартість залежить від колірного відтінку фарби.

Rezkametalla