Rezkametalla

РУБКА МЕТАЛУ ГІЛЬЙОТИНОЮ

РУБКА МЕТАЛУ ГІЛЬЙОТИНОЮ

Наша компанія пропонує послуги з різання металу гільйотиною. Сучасна технічна база та новітнє обладнання дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності навіть у великих обсягах. В той же час у нас доступна вартість різання металу. Висока якість і прийнятні ціни – чинники, на які може розраховувати кожен клієнт, звертаючись до нас.

У ЧОМУ СУТЬ ТЕХНОЛОГІЇ

У порівнянні з іншими способами отримання заготовок, рубка і різання гільйотиною є найбільш затребуваною. Даний метод застосовується в разі потреби отримати поздовжній або поперечний розріз. Технологія дозволяє обробити велику кількість елементів за стислі терміни роботи. Процес виконується за допомогою спеціального обладнання двох типів: гідравлічне, електричне. Основне пристосування – лезо прямого типу, а також ножиці.

Стандартне виконання замовлення передбачає виконання наступного спектр робіт:

заготовка (листовий метал) встановлюється під ніж до необхідної позначки (на довжину, яку потрібно отримати);
на заготівлю опускається стопор і міцно фіксує заготовку до поверхні. Таким чином, виключаються будь-які рухи, а значить, робота пройде максимально ефективно;
ніж або ножиці (залежно від необхідно виду роботи) опускається і відрізає зазначену частину;
стопор і лезо займають вихідне положення.
Дана технологія дозволяє виконувати розкрій листового матеріалу холодного або гарячого прокату. Якість рубки, незалежно від товщини заготовки, висока: зріз ідеально рівний, без присутності задирок. Також немає необхідності виконувати будь-яку додаткову роботу з опрацювання кромки. Краї залишаються ідеально рівними без гару і окалин. Висока якість зрізу нам вдається домогтися за рахунок використання спеціальних ножів. Леза дозволяють швидко і легко обробляти навіть «товстий» метал.

ЧОМУ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

Якщо вам потрібно рубка металу (Київ) за бажаним параметрами, звертайтеся в нашу компанію. Роблячи замовлення у нас, ви отримуєте широкої ряд переваг. Основні з них:

бездоганна якість виконання (у нас великий досвід роботи, штат спеціалізованих співробітників);
оперативне виконання замовлення навіть великих обсягів;
Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
доступна цінова політика.
Ціна розраховується індивідуально для кожного замовлення. Узгодити вартість ви можете за телефоном в спілкуванні з менеджером. Ціна залежить від ряду факторів: товщина і тип листа, вид роботи, обсяг. Але ми впевнено можемо сказати, ціна буде більш ніж приваблива. Чому ми надаємо високу якість за доступною ціною? Завдяки особистому сучасному обладнанню, яке здатне виконати роботу в стислі терміни з мінімальним використанням людських ресурсів. Ми готові відповісти на всі виниклі питання, надати детальну консультацію. Незважаючи на великий потік клієнтів, ми готові відгукнутися на ваше замовлення негайно.

Rezkametalla