Rezkametalla

ШТРІПСОВКА

ШТРІПСОВКА

Наше підприємство займається виготовленням високоякісного продукту, пропонуючи своїм покупцям краще. У нас ви можете замовити послугу “Штріпсовка” – штрипс оцинкований потрібного формату і кількості. На сьогоднішній день ми входимо в топ переробників оцинкованої сталі в країні, постійно вдосконалюємо і розширюємо можливості, використовуємо інноваційні технології. А значить, замовлена у нас продукція – гарантія найвищої якості, зносостійкості, надійності.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ШТРІПСОВАНИХ СТРІЧОК – ХТО НАШІ КЛІЄНТИ

Штрипс використовується в багатьох сферах, є затребуваним матеріалом. Популярність на даний матеріал викликано його високими експлуатаційними параметрами. Особливо тому, що сировина має високу міцність і можливо до застосування в умовах з підвищеною небезпекою впливу механічних пошкоджень. Крім того, продукт знаходиться в невисокому ціновому сегменті.

Замовлення на штрипс буде цікавий багатьом підприємствам:

Деревообробна сфера. Оцинкований прокат використовується в момент транспортування деревних заготовок, ящиків та інших пристосувань, коли потрібно міцно зафіксувати (скріпити) вироби. Виконання таких операцій в промисловості відбувається постійно, тому штрипс буде задіяний постійно.
Металообробка. Матеріал спеціально деформують для надання необхідної форми. Таким чином, виготовляють зварні труби, коробки та інші пристосування.
Будівництво та ремонт. Найбільш часта область застосування штрипсових стрічок. Серед прикладів: при кладці підлог, комунікацій, систем водовідведення, зміцнення конструкцій, систем вентиляції, використовують у віконних рамах.

Це тільки деякі сфери застосування. Експлуатація даного матеріалу набагато ширше: від цивільного будівництва до харчової промисловості. Тому, якщо ви потребуєте придбання «вічного» матеріалу – ви наш клієнт. Ми працюємо як з дрібними виробничими корпораціями, приватними особами, так і з великими замовниками.

ЧОМУ ВАРТО РОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ У НАС

Наявність на нашому підприємстві тільки сучасною і високотехнологічною бази дає нам можливість виконувати розкрій стали оперативно, якісної і в великих кількостях. Співпраця з нами дозволяє отримати вам ряд переваг від угоди:

Вам запропонована оцинковка, ціна доступна кожному покупцеві. Невисока вартість обумовлена ​​тим, що ми використовуємо новітнє обладнання та сучасні техніки, що істотно скорочує витрати на інші потреби підприємства, при цьому не знижуючи якість матеріалу.
Виконання замовлення в стислі терміни. Висока ефективність роботи нашої компанії і швидкий темп, дозволяє видавати за короткий проміжок часу великі обсяги.
Щоб оформити замовлення, заповніть заявку або зверніться за вказаним контактним телефоном. Фахівці компанії проведуть детальну консультацію, дадуть відповідь на всі питання, узгодять умови оплати і доставки.

Rezkametalla