Rezkametalla

АРГОНОВА ЗВАРКА

АРГОНОВА ЗВАРКА

При виготовленні різного роду конструкцій, обладнання або спецтехніки нерідко виникає необхідність зварити кілька видів металу, які через свої функціональних особливостей просто не можуть з’єднатися між собою. Складнощі при зварювальних роботах виникають, якщо ви використовуєте, наприклад, титан, мідь або алюміній. В такому випадку необхідний особливий підхід, а саме – аргон зварювання.

ОСОБЛИВОСТІ ЗВАРЮВАННЯ АРГОНОМ

Сварка аргоном – це найкраще рішення для з’єднання металів, які не піддаються іншим видам зварювальних робіт. Використання аргону як щільного інертного газу дозволяє уникнути окислення, яке часто відбувається при з’єднанні з киснем. Покриваючи всю зону, він перешкоджає попаданню повітря і робить процес якісним і швидким.

Виходячи з обладнання, яке використовується при виробництві, аргон зварювання металів може здійснюватися кількома способами: вручну або автоматично.

Що потрібно для зварювання аргоном?

безпосередньо зварювальний апарат;
силовий контактор;
пристрій для обдування заготовки аргоном;
пальник;
ємність (балон) для аргону;
присадні дріт;
електрод.
Якщо говорити докладніше про принципі робіт, який використовується в процесі зварювання аргоном, то виділяють такі види процесів:

Ручний, коли майстер самостійно тримає всі елементи системи (пальник, присадний дріт).
Механізований. Під контролем зварника залишається тільки пальник, в той час, як дріт подається механізованим шляхом.
Автоматична. Всі дані по роботах вводяться в спеціальне обладнання, в той час як оператор стежить за всім, що відбувається.
Роботизована. Роботу контролює спеціальна програма, а сам процес максимально автоматизовано.

ПЕРЕВАГИ АРГОННОЇ ЗВАРКИ

Аргонная сварка в Києві сьогодні є одним з найпопулярніших видів зварювальних робіт. Це пояснюється цілою низкою переваг даної технології:

Робота виконується при невисокій температурі нагріву, що дозволяє уникнути деформації і зміни розміру заготовки.
Аргон – це інертний газ. Це означає, що він набагато важче, ніж повітря, і здатний надійно захистити зону зварювання.
Зварювальний апарат має високий ступінь теплової потужності, що дозволяє виконати роботу в найкоротші терміни, незалежно від товщини матеріалу.
Краще рішення для металів, які не зливаються між собою ніякими іншими способами.
Ще одна перевага, яким володіє зварювання аргоном – ціни. Вартість виконання робіт розраховується індивідуально і буде залежати від багатьох факторів: обсяг, складність, терміни і т.д. У будь-якому випадку це максимально вигідна послуга, яка дозволяє отримати якісне і довговічне з’єднання.

Маруся правда, слід бути максимальна обережним, адже якщо в приміщенні протяг або сильний вітер, властивості аргону помітно зменшується, що може вплинути на довговічність і міцність зварного шва. Саме тому всі роботи зі зварювання аргоном проводяться в закритих просторах.

Замовити зварювання металу ви можете прямо зараз. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сторінці. Ми гарантуємо відповідальний і індивідуальний підхід та виконуємо зварювання на вашу кресленням. Тепер ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і точний результат. У нашій компанії працюють справжні фахівці, так що ми готові взятися за роботу будь-якого обсягу та складності.

Rezkametalla