Rezkametalla

ЗВАРЮВАННЯ АЛЮМІНІЮ

ЗВАРЮВАННЯ АЛЮМІНІЮ

Зварювання алюмінію – це універсальне рішення для з’єднання елементів заготовки, яке, втім, відрізняється деякими складнощами. Саме тому важливо проводити роботу на сучасному обладнанні, постійно контролюючи кожен етап.

ОСОБЛИВОСТІ ЗВАРЮВАННЯ АЛЮМІНІЮ

Алюміній сьогодні є одним з найпопулярніших металів в різних сферах. Це пояснюється його функціональними особливостями, такими як хороша теплопровідність і стійкість до механічних або хімічних пошкоджень. При цьому слід пам’ятати, що зварювання алюмінію відрізняється від аналогічних робіт зі сталлю.

Вся справа в тому, що на поверхні алюмінію розташовується досить щільна оксидна плівка. Крім того, що вона надає металу довговічності і міцності (це плюс), вона також перешкоджає швидкої зварюванні двох листів або деталей (а це вже мінус).

Плівка плавиться тільки при температурі от 2000 градусів, що помітно відрізняється від температури плавлення самого алюмінію (660 градусів). При цьому видалити плівку неможливо – вона максимально швидко відновлюється. Так що для зварювання алюмінію використовуються більш складні методи.

СПОСОБИ ЗВАРЮВАННЯ АЛЮМІНІЮ

Сьогодні зварювання алюмінію виконується різними техніками. Вибір того чи іншого способу буде залежати від особливостей металу: товщини, наявності сплавів і т.д.

Зварювання алюмінію аргоном. Аргон – це захисний газ, який захищає місце зварювання від повітря і, як наслідок, швидкого виникнення плівки. Це дозволяє уникнути пористих швів і робить остаточний результат більш якісним.
Сварка на основі захисного флюсу. Флюс наносять на поверхню металу для того щоб він допомагав уникнути окислення. Це більш дешевий, але при цьому менш надійний метод зварювання алюмінію.
Вартість зварювання алюмінію буде залежати від декількох факторів:

спосіб зварювання;
складність виконання робіт;
обсяг робіт;
терміни (ви можете замовити термінову зварювання при необхідності).

ЯК ПІДГОТУВАТИ МАТЕРІАЛ ДО ЗВАРЮВАННЯ?

Зварювання алюмінію в Києві проводиться в кілька етапів. І зважаючи на особливості матеріалу важливим процесом є попередня підготовка. Це цілий комплекс робіт, який складається з декількох етапів:

Ретельне чищення поверхні. Потрібна, щоб позбавити матеріал від пилу і залишків розпилювання. Після цього проводиться знежирення алюмінію.
Обробка кромки. Особливо актуальна для металу середньої і великої товщини (більше 4 мм). Відразу після цього необхідно протравити кромку. Щоб уповільнити виникнення на ній оксидної плівки.
Зачистка місця зварювання від оксидної плівки.
В результаті потребує домогтися чистої і густій ​​поверхні для отримання якісного зварювального шва.

Зварювання алюмінію, ціна якої розраховується індивідуально, – це ідеальне рішення для з’єднання матеріалу. Ви зможете бути впевнені в герметичності і довговічності швів і отримаєте міцну неушкоджену заготовку для створення різних конструкцій, техніки, обладнання тощо

Замовити зварювальні роботи ви можете прямо зараз на нашому сайті. Просто зателефонуйте за номером телефону або залиште заявку, дочекавшись відповіді від консультантів. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення і неодмінно врахуємо всі ваші вимоги і побажання. А завдяки відповідальному підходу, досвідченим фахівцям і сучасному обладнанню, наша компанія миє гарантувати якісний і швидкий результат виконання робіт будь-якого обсягу та складності.

Rezkametalla