Rezkametalla

ЗВАРЮВАННЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

ЗВАРЮВАННЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Сварка листа металу – ідеальний спосіб отримати максимально надійне з’єднання. Він має на увазі під собою попереднє розігрівання двох аркушів, яке проводиться під впливом електричного струму. В результаті змішування рідких газ металу вдається отримати міцне і герметичне з’єднання для подальшої роботи з заготівлею.

ОСОБЛИВОСТІ ЗВАРЮВАЛЬНИХ РОБІТ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Листовий метал сьогодні активно використовується для створення різної техніки і обладнання. Це універсальний матеріал, який характеризується міцністю, зносостійкість, стійкість до механічних і хімічних пошкоджень. Найпоширенішим способом з’єднання даного матеріалу між собою є зварювання листового металу. Вона може виконуватися декількома способами в залежності від товщини самого листа:

Для зварювання тонких листів підходить з’єднання встик і з відбортовкою кромки металу. У деяких випадках проводиться зварювання встик на підкладці. В такому випадку не потрібно отбортовка крайок.
Зварювання товстих листів металу по-іншому ще називається багатошарової. Це пояснюється тим, що для якісного результат процедуру повторюють по кілька разів. Головне – перед кожною новою процедурою очистити лист від окалин.
Якщо вам потрібно з’єднати між собою листи металу середньої товщини, то фахівці рекомендують використовувати ступінчастий спосіб.

ПЕРЕВАГИ ЗВАРЮВАННЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Сварка листового металу в Києві – це досить поширена процедура. І це не дивно – при якісному виконанні зварювання має масу переваг перед іншими способами з’єднання листа металу:

За рахунок відсутності отворів, які незмінно з’являються при з’єднанні листів металу за допомогою болта або гвинтів, заготівля відрізняється більшою міцністю і, відповідно, довговічністю.
Сварка не псує зовнішній вигляд листа металу, що важливо для деяких типів заготовок.
Місце з’єднання відрізняється максимальною герметичністю і надійністю, за рахунок чого конструкція зможе витримувати відведену їй навантаження.
Ціна зварювання листового металу. Незважаючи на популярність і практичні переваги даної послуги, зварювання відрізняється доступною вартістю. Звичайно, остаточна ціна розраховується індивідуально в залежності від термінів, складності та обсягу робіт.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Ось уже протягом кількох років ми пропонуємо послуги з різання листового металу. За цей час наша компанія встигла виконати кілька сотень замовлень і отримати позитивні відгуки від клієнтів. Співпраця з нами має масу переваг:

Вся робота виконується в заздалегідь обумовлені терміни. Ніяких затримок – більш того при необхідності ви можете замовити зварювання листового металу в терміновому порядку.
У нас працюють справжні професіонали з великим досвідом роботи в даній сфері. Всі роботи виконуються на сучасному обладнанні з максимально акуратністю.
Індивідуальний підхід. Всі деталі замовлення обговорюються з клієнтом на самому початковому етапі співпраці. Ви зможете бути впевнені, що отримаєте саме те, що вам потрібно!
Замовити послуги зварювання металу ви можете на нашому сайті. Просто зателефонуйте за номером телефону або залиште заявку на сторінці. Наші консультанти зв’яжуться з вами для обговорення деталей і визначення термінів і вартості робіт. Ми гарантуємо високу якість послуг і швидке виконання робіт будь-якого обсягу та складності!

Rezkametalla