Rezkametalla

ЗВАРЮВАННЯ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

ЗВАРЮВАННЯ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Нержавіюча сталь – матеріал, який знайшов широке застосування в господарстві і в побуті, він відрізняється стійкістю до виникнення корозії. Отримують дане властивість за допомогою легування – додавання хрому в сплав заліза і вуглецю. Однак, стійкість до окислення на повітрі і в агресивному середовищі, не є єдиним гідністю даного металу. Не вдаючись в технологічні подробиці і конкретні хімічні властивості, можна виділити три основні види нержавійки:

Стійка до корозії – мабуть, найпоширеніший вид сплаву, що знайшов застосування в побуті, медицині, машинобудуванні та в нафтовидобувній галузі.
Жаростійкий. Основна властивість – стійкість до корозії при високих температурах. Застосовується на хімічних підприємствах.
Жароміцний. Володіє механічною стійкістю при впливі високих температур.
Очевидно, що легування хромом дозволяє отримати відносно дешевий і якісний сплав, який застосовується в усіх сферах життєдіяльності. Найдоступніший приклад – болти і гайки. Однак при обробці цього матеріалу виникають деякі складнощі. Наприклад, зварювання нержавіючої сталі вимагає спеціального устаткування і технології. Пов’язано це з деякими фізичними і хімічними особливостями сплаву. При високих температурах ця речовина, реагуючи з вуглецем, утворює з’єднання, відоме як карбід хрому. Проблема полягає в тому, що дана речовина істотно знижує міцність шва. Щоб уникнути такого дефекту, місце з’єднання потрібно швидко охолодити водою, перервавши тим самим хімічну реакцію. Недотримання цієї та інших особливостей, призведе до шлюбу.

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІЗНОВИДИ

Зварювання нержавіючої сталі в Києві – цілком доступна послуга для будь-якого замовника. Існує шість видів цієї процедури:

Ручним апаратом, за допомогою електродів, що плавляться. Найдешевший, але, на жаль, найбільш ненадійний спосіб, який застосовується в основному в побуті. Якщо вам потрібна зварювання тонкої нержавіючої сталі в невеликих кількостях, то можна зупинитися на цій методиці, особливо при обмеженому бюджеті. Але для масштабних робіт, така технологія не підходить.
Напівавтоматичне зварювання дротом в газовому середовищі. Мабуть, найдоступніший і швидкий спосіб. Співвідношення ціни / якості оптимальне.
Сварка аргоном нержавійки. Застосовуються не плавляться електроди в аргонової середовищі. Вельми популярний спосіб при монтажі трубопроводу, розрахованого під високий тиск. Добре підходить для скріплення елементів з тонкого листа.
Роликовий (точковий) спосіб. Укладені внахлест листи металу, пропускаються крізь роликові електроди, на які подається струм. Матеріал розігрівається до пластичного стану і, при відключенні струму, зварюється.
За допомогою плазмового пальника.
Лазерним променем.
Два останніх способу є найдорожчими, але при цьому створюють з’єднання підвищеної міцності.

ЗВАРЮВАННЯ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ В КИЄВІ

Зварювання нержавіючої сталі, ціна якої вище, ніж при аналогічній обробці чавуну і інших марок сталі – технологічно складний процес, що вимагає кваліфікованого підходу та сучасного обладнання. У побутових питаннях ще можна обійтися дешевими способами, але при вирішенні масштабних завдань, краще звернутися до фахівців. В іншому випадку ви ризикуєте понести істотні збитки. Зварене з’єднання нержавіючої сталі здійснюється нашою компанією вже багато років. Ми знаємо всі нюанси і особливості цього процесу, володіємо усім необхідним обладнанням, а наші майстри мають унікальний досвід.

Rezkametalla