Rezkametalla

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБ

ЗВАРЮВАННЯ ТРУБ

Якщо вам потрібна зварювання труб з нержавіючої сталі в Києві, то ви звернулися за адресою. Наша компанія спеціалізується на обробці різного металопрокату, і готова вирішити завдання будь-якої складності, в тому числі зварні роботи.

Використання легованої сталі при створенні різних конструкцій, вимагає участі кваліфікованих фахівців. В іншому випадку можливі порушення технології, які обов’язково приведуть до втрат позитивних властивостей матеріалу, що негативно позначиться на кінцевому результаті. Які ж заходи слід вжити, щоб уникнути шлюбу в роботі? Для початку необхідно визначитися з головними особливостями нержавійки.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Нержавійка – вид легованої сталі, що містить в своєму складі 12% хрому. Наявність цього елемента в сплаві, надає йому стійкість до корозії. Це означає, що такий сплав, що не окислюється, а вироби з нього мають необмеженим терміном придатності. Настільки корисна властивість дозволило широко застосовувати нержавіючу сталь, як в побуті, так і в виробництві, наприклад при створенні трубопроводів. Однак, зварювання нержавіючих труб має свої особливості, в силу певних хімічних властивостей матеріалу:

Хром, що дає захист від корозії, при високих температурах вступає в хімічну реакцію з вуглецем, що містяться в стали. В результаті утворюється карбід хрому, що послабляє шов. Більш того, при довгому впливі високих температур, хром випаровується зі сталі, знижуючи антикорозійні властивості матеріалу. Щоб уникнути подібних дефектів, зварений шов необхідно постійно охолоджувати.
Нержавійка має низьку теплопровідність, що загрожує прожиганием в робочій зоні зварювання. Отже, потрібен постійний контроль сили струму в апараті.
В цілому, всі існуючі на даний момент технології, дозволяють створити міцні конструкції з нержавійки. Однак, зварювання труб передбачає використання тонкостінних деталей. Для роботи з таким матеріалом найкраще підходить аргон.

АРГОНОВА ЗВАРКА

Перед початком робіт необхідно переконатися в справності і повної комплектації обладнання. Зварювання труб в Києві проводитися за добре відпрацьованою схемою, що вимагає наявності аргону в балоні, пальники, інвертора і осцилятора. Важливим фактором є відповідність присадки, марці зварюваної сталі. Дані питання з’ясовуються нашими технологами ще до початку робіт.

Багатьох замовників хвилює вартість послуги. Потрібно відзначити, що найважливішим фактором, що впливає на загальну вартість, є споживання витратних матеріалів, в першу чергу аргону. Витрата газу при роботі з нержавіючої сталлю набагато менше, ніж при роботі з алюмінієм. Проте, навіть ці витрати можна знизити, встановивши газову лінзу на пальник.

Перед початком роботи, зварюються поверхні зачищаються, з них видаляється фарба і жир.

В цілому, аргонове зварювання труб схожа зі звичайною, але має кілька особливостей:

Присадка і електрод повинні переміщатися строго в струмені аргону. Будь-які поперечні руху щодо шва – неприпустимі.
Рекомендується обдувати газом стик, не тільки зовні, але і зсередини. Подібна процедура збільшує міцність шва. Для цього у внутрішню порожнину закачується аргон, а не заварений кінець затикається заглушкою, після чого проводиться зварювання.
Контакт вольфрамового електрода з крайкою зварюються виключений. Тому для розпалювання дуги використовують осцилятор.
Замовити зварювання металу в нашій компанії можна пройшовши за відповідними посиланнями. Менеджери приймуть замовлення і дадуть відповіді на всі ваші запитання, після чого оформлять заявку!

Rezkametalla